enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

1 Dönüm Arsa Tel Örgü Fiyatı

1 Dönüm Arsa Tel Örgü Fiyatı
28.12.2022 19:33
0

1 Dönüm Arsa Tel Örgü Fiyatı

1 dönüm arsa tel örgü fiyatı, uygulama alanına ve istenilen metreye göre değişiklik göstermektedir. Tel örgüleri sınırları belirlemek, güvenlik amaçlı ve pek çok alanda kullanılmaktadır. Tel örgüler kendi imalatımız olmakla birlikte, ürünlerimiz TSE garantilidir. Tel örgülerin şekli genelde baklavadır, ama müşterilerimizin isteklerine göre galvaniz, pvc ve müşterinin istediği kalınlık ve göz aralığında örülür. Tel örgü yapılırken kullanılan malzemeler; direkler, birbirlerine bağlamak için kullanılan ayrı teller, payandalar, işçilik ve beton gibi malzemeler kullanılmaktadır. Tel örgü yapmadan önce arazinin düz ya da eğimli olup olmadığı belirtilmeli. Eğimli arazilerde 1 dönüm arsa tel örgü fiyatı %3 ile %5 düz araziye göre fazla çıkmaktadır.

Tel Örgü Kullanılacak Alanları Nelerdir?

Tel örgünün kullanım alanlarının en başında kuyu açma gelir. Ancak kuyu açarken kullanılan tel örgünün boyutu ve kalınlığı değişebilir. Bunun için ihtiyaç duyulan ebatta, kalınlıkta veya tipte tel örgü üretilmektedir. 1 dönüm arsa tel örgü fiyatı istek ve özellikler dikkate alınarak belirlenmektedir. Bunun dışında tel örgüler;

 • Evlerin güvenliğini sağlamak için (Örneğin; müstakil evler veya villalar, bahçeleri için),
 • Spor alanlarında sınırların belirlenmesi için (Örneğin; basketbol, voleybol sahaları veya tenis kortu için),
 • Tarlaların koruması için,
 • İnşaat alanlarında güvenliğin sağlaması için,
 • Kafes ve kümes hayvanlarının kontrol edilebilmesi için kullanılabilir.

Tel Örgünün Özellikleri Nelerdir?

Tel örgü istenilen ebatta, özelliklerde, kalınlıkta ya da boyda tel örgü üretilmektedir. Genellikle villada ve bahçelerde en fazla tercih edilen, tek kanat veya çift kanat tel örgü çeşididir. Bunun dışında arazilerde veya otoparklarda da tel örgüler kullanılabilmektedir. Tel örgünün avantajları ise şunlardır;

 • Tel örgülerin pek çok kullanım alanı olduğu için güvenliği her yerde sağlayabilir.
 • Tel örgüler fiyat performans bakımından ekonomik ve uygundur.
 • Tel örgüler istenilen ebat ve boylarda tasarlanabilir.
 • Genellikle bahçelerde meyve ağaçlarını ve fidanları korumak için çit tasarımıyla da kullanılabilir.
 • Tel örgüler spor faaliyetleri, inşaat malzemesi olarak ya da güvenliği sağlamak için de kullanılabilir.
 • Tel örgüler oldukça işlevsel yapılardır.
 • Kurulumu ve montajı kolaydır, böylece sökülmesi ve taşınması da oldukça kolaydır.

Tel Örgü Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Eski zamanlardan beri yaygın biçimde kullanılan tel örgü, genelde hayvanları korumak veya bahçelerin sınırlarını belirleme de kullanılmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle kullanılan tel örgülerin kalitesi, özellikleri ve dayanıklılığı da gelişmiştir. Tel örgüler, güvenlik amacıyla kullanılmasının dışında kullanılan alanda şıklık ve estetik bir görüntü de sağlamaktadır. Tel çit çeşitleri fazla olduğu için hangi tel çitin en iyisi olduğuna karar vermek oldukça zordur. Firmamıza ulaşarak konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz. Firmamız müşterilerine en güvenli, yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan tel örgü çeşitleri ile hizmet vermektedir.

​​​​1 Dönümlük Arsaya Ne kadar Tel Örgü Gider?

1 dönüm arsa da ortalama 120 ile 150 metre arası bir tel örgüler kullanılır. Bu tarz hesaplamalarda daha doğru bilgi elde etmek için firmamız profesyonel ekibinden destek alabilirsiniz .1 dönüm arsa tel örgü fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için yorum yaparak ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.