enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

A101 Kaç m2 Dükkan İstiyor

A101 Kaç m2 Dükkan İstiyor
04.01.2023 20:06
0

Dükkanını kurumsal firmaya kiraya vermek isteyen işyeri sahiplerinin sık sorduğu soruların başın a101 kaç m2 dükkan istiyor sorusu geliyor. Kurumsal firmaya dükkan kiraya vermek halkımız tarafından güvenli olması ve kiralarını günlerinde ödemeleri sebebi ile çok tercih ediliyor. Kurumsal firma ile 10 yıllık anlaşmalarda kiralarınız 1 gün gecikmez ve hiçbir zaman kiracı ile sorun yaşamazsın. Kiranız günü gününe yatar ve kira yükselme oranını otomatik devletin belirlediği oran hesaplanır vakti geldiğinde kiranız güncellenmiş olan tutardan yatar.

A101 Kaç M2 Dükkan İstiyor

A101 kaç m2 dükkan istiyor sorusundan önce kiralık işyerinizin konumu çok önemli. İşyeriniz cadde üzerinde mi, ara sokakta mı, ışık alıyor mu, düz giriş mi, deposu var mı bu gibi sorulara cevap vermeniz gerekir. A101 gibi firmalar genellikle cadde üzeri dükkanları kiralamayı tercih ediyorlar. Kiralık dükkanınızın önünde park alanı var mı, gün boyu önünden geçen yaya sayısı ne kadar, yakınında okul var mı gibi kriterler de çok önemlidir. A101 kaç m2 dükkan istiyor sorusuna gelirsek aslında belirli bir minimum metre kare yok. Yani bu sizin dükkanınızın konumu ile alakalıdır ve eğer kupon bir yerde iş yeriniz var ise o dükkanı kurumsal firmalar tutmak isteyecektir.

A101 Kaç M2 Dükkan Kiralanır

A101 kaç m2 dükkan istiyor bunu en net yoldan öğrenmek için a101 sitesine girerek kiralık iş yeriniz mi var başlığı altından dükkan bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi girerek a101 yetkililerin size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Her ne kadar belirli bir metrekaresi bulunmasa dükkanınızın en az 100 m2 olması gerekir. Soğuk hava depoları gibi yerlerin kurulabilmesi için bu metrekare şarttır. Eğer dükkanınızda depo var ise daha şanslısınız ve dükkanınızı daha yüksek tutardan kiraya verebilirsiniz. Unutmamak gerek bu tarz kurumsal firmalar kira zam vakti yaklaştığında sizi arayarak pazarlık yapmaya çalışacaklardır. Sizi dükkanı boşaltmak ile korkutup kiralarına cüzi bir miktarda zam yapmanızı isteyebilirler. Buna müsaade edip etmemek size kalmış. Yazımızda a101 kaç m2 dükkan istiyor konusunu ele aldık sormak istediklerinizi yorum olarak iletebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.