enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Bu Duayı Okudum Beni Aradı İşte O Dua

Sevgi çok değerlidir ve biz ayrı yaşayamayız. Bu sebep ile size vereceğimiz dua ile bu duayı okudum beni aradı diye göklere zıplayacaksınız. İşte o dua..

Bu Duayı Okudum Beni Aradı İşte O Dua
07.01.2023 21:12
0

Bu duayı okudum beni aradı demek ister misiniz ? Değer verdiklerimizin bizi aramalarına çok ihtiyacımız var. Kimsesiz bir yaşamın düşünülemeyeceği gibi sevgisiz, aşksız bir yaşamı da düşünmek pek mümkün değildir. Biz insan olarak sevgiye muhtacızdır. Aslında yeryüzünde bulunan tüm canlılar sevgiye muhtaç yaratıklardır. Bu sebep ile sizler için işinizi kolaylaştıracak bir dua bulduk. Artık sevdikleriniz sizi arayacak ve siz de arkadaşlarınıza ve durumunuzu merak edenlere bu duayı okudum beni aradı diyebileceksiniz.

Aşık Etme Duası

Yâ vedûdü yâ vedûdü yâ vedûdü yâ zel arşil mecîdi yâ mübdiü yâ müıydü yâ fe’âlün

limâ yürîdü es’elüke bi nûri vechikellezî lâ mele erkâne arşike

ve es’elüke bi kudratikelletî kadderte bihâ alâ halkıke

ve bi rahmetikelletî vesiat külle şey’in lâ ilâhe illâ ente eğısnî yâ mugıysü eğisnî yâ mügıysü eğisnî yâ mugıys.

Yukarıdaki duayı okuyarak sevdiğinizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Sevdiğiniz sizi aradıktan sonra da nasıl bunu becerdiğinizi soranlara bu duayı okudum beni aradı şeklinde söylerseniz o kişiler de paylaştığımız dua’dan faydalanabilirler. Ancak sadece yukarıdaki dua’da yoktur. Başka dualar da vardır. Onları da aşağıda paylaşıyor olacağız.

Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Duası

Allahümme fâtırıssemavati vel ardı âlimülgaybi veşşehadeti.

Allahümme inni a’hedü ileyke ahden fî hazihil hayatid dünya Inneke entellahü lâ ilâhe illâ ente vahdeke lâ şerike leke

ve enne Muhemmeden abdüke

ve resûlüke fela tekilni ilâ nefsi darfate aynin feinneke in tekilni ilâ nefsi tukarribüni minneşşerri

ve tüba’id jnî minel-hayri

ve inni lâ âsiku illâ birah-metike fec’al rahmetike lî ahden indeke tufinihî yev-mel kıyameti inneke lâ tuhlifül-miâd.

Nihat Hatipoğlu’na yukarıda bulunan duaları okumanın günah olup olmadığı sorulduğunda bunda bir sakınca olmadığını dile getirmiştir. Çünkü insan her istediğini Allahtan istemelidir ve Allahtan eğer hakkında hayırlısı bu ise yapmasını istemelidir. Sevmek veya aşık olmak günah değildir. Bir insanı sevmek veya bir insanın bizi sevmesini istemek de günah değildir. Bu yüzden yukarıdaki duaları bol bol okuyarak bu duayı okudum beni aradı diyebilirsiniz.

Kendimizi Aratmak için Yapabileceğimiz Başka Şeyler de Vardır

Eski sevgiliyi geri döndürmek için yapabileceğiniz birçok şey vardır ancak bunların hepsi her durumda çalışmayabilir ve ayrıca eski sevgili geri dönmek istemiyorsa, zorunda olduğunuz bir şey de olmayabilir. Aşağıda, eski sevgiliyi geri döndürmek için yapabileceğiniz bazı öneriler veriyorum:

  1. Kendinizi düzeltin: Eski sevgiliyi geri döndürmek istiyorsanız, öncelikle kendinizi düzeltmeniz gerekir. Eski sevgili ile olan ilişkide yaptığınız hataları tanımlayın ve bunları düzeltmeye çalışın.
  2. Onlarla iletişim kurun: Eski sevgili ile iletişim kurmak, onların sizi hatırlamasını ve sizle ilgilenmesini sağlar. Onlarla arkadaş olmaya çalışın ve onlarla sohbet edin.
  3. Onların ilgisini çekin: Eski sevgili ile iletişim kurarken, onların ilgisini çekmek için kendinizi güzel gösterin. Yeni hobiler edinin, kendinizi daha iyi hissettirin ve onları etkileyecek bir şeyler yapın.
  4. Onların ihtiyacını karşılayın: Eski sevgili ile olan ilişkide neyin yanlış gittiğini anlamaya çalışın ve onların ihtiyacını karşılamaya çalışın. Onların ne istediğini anlamaya çalışın ve bunu onlara vermeye çalışın.
  5. Zaman verin: Eski sevgili geri dönmek istemiyorsa, zaman vermeli ve kendinizi iyileştirmelisiniz. Ayrıca, onların kendilerine zaman vermelerine ve düşünmelerine izin vermelisiniz.

Ancak, unutmayın ki eski sevgili geri dönmek istemiyorsa, bunu zorlamak doğru bir şey değildir. Ayrıca, geri dönen bir ilişki her zaman mutlu bir sonuç vermeyebilir. Öncelikle kendinizi ve ihtiyacınızı düşünmeli ve gerçekten geri dönmek isteyip istemediğine karar vermelisiniz. Eski sevgili geri dönmek istiyorsa, bunu yapabileceğiniz birçok yol var ancak unutmayın ki, ilişkiye geri dönmek sadece sizin ihtiyacınızı karşılamayabilir ve eski sevgili geri dönmek için çaba sarf etmek, kendinizi veya başkalarını zarara sokabilir.

Ayrıca, ilişkide yaptığınız hataların farkına varın ve bunları düzeltmeye çalışın. Ayrıca, ilişkiye geri dönmek için beklentilerinizi ve amaçlarınızı netleştirin. Eğer geri dönen ilişki sizin için doğru olsa da, her zaman mutlu bir sonuç veremayabilir.

Son olarak, eski sevgili geri dönmek istemiyorsa, bu gerçeği kabul etmeli ve kendinizi iyileştirmelisiniz. Kendinize ve hayatınıza odaklanmalı ve kendinizi daha iyi hissettirmelisiniz. Unutmayın ki, gerçek aşk hayatınızda bir gün size geri dönebilir.

Ayrıca aşağıdaki linke tıklayarak diğer dualara da bakabilirsiniz;

24 Saat İçinde Aratan Dua

ETİKETLER: , , ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.