enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Garenta: Araç kiralamaya olan talep yüzde 23’e yakın arttı

Araç kiralama sektörünün yenilikçi markası Garenta, 2022 Ocak – Kasım dönemine ait kısa dönem araç kiralama verilerini açıkladı.

Garenta: Araç kiralamaya olan talep yüzde 23’e yakın arttı
21.12.2022 20:45
0

Garenta, 2022 yılının Ocak-Kasım dönemine ait kısa dönem araç kiralama verilerini paylaştı. Garenta ve İkinciyeni Genel Müdürü Şafak Savcı, 2022 yılının on bir ayında bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 23 oranında daha fazla araç kiralandığını ve kiralama gün sayısının da yüzde 46 artış gösterdiğini açıkladı. Savcı ayrıca, en çok talep gören araçların otomatik şanzımana sahip B1 segmentindeki ekonomi sınıfı araçlar olduğunu ifade etti.

Araç kiralama sektöründe lider marka Garenta, 2022 Ocak-Kasım dönemine ait verilerini açıkladı. Genel Müdür Şafak Savcı, 2022 yılının on bir aylık döneminde bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 23 oranında daha fazla araç kiralandığını ve kiralama gün sayısının da yüzde 46 arttığını belirtti. Ayrıca, ekonomi sınıfı otomatik şanzımanlı araçların en çok tercih edildiği gözlendi. Garenta, pandemi sonrası talebin artmasından memnuniyet duyduklarını ve müşterilerine 75 bayiyle birlikte hizmet verdiklerini söyledi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.