enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Müge Anlı’da Tüm Ülkeye Sinir Krizi Geçirten Sinan Sardoğan Gözaltına Alındı

Müge Anlı’da Tüm Ülkeye Sinir Krizi Geçirten Sinan Sardoğan Gözaltına Alındı
07.01.2023 01:05
0

Müge Anlı’da Tüm Ülkeye Sinir Krizi Geçirten Sinan Sardoğan Gözaltına Alındı

Sinan Sardoğan çocuk yaştaki kızı taciz etmekten gözaltına alındı. Ülke rahat bir nefes aldı. Arife Gökçe‘nin kaybında dahli olup olmadığının araştırılması üzerine Müge Anlı ile tatlı sert programın katılan Sinan ekrana çıkmasının ardından stüdyoya yağan telefonlar ile ifşa oldu. Herkese terbiyesiz mesajlar atan ve stüdyodaki insanları çileden çıkaran Müge Anlının demesiyle sapık olan bu kişi artık gözaltında.

Gözaltına alınırken çok pişmanım çok pişmanım diyen Sinan’a muhabirler Arife Gökçe için mi pişmansınız ? Ne yaptınız ? Diye sorular yöneltse de Sinan Sardoğan soruları cevapsız bırakarak sadece çok pişmanım, ben bilmiyomki dedi.

jpg 20230107 012344 0000

Sinan Sardoğan suç dosyasının çok kabarık olması 20 nin üzerinde suç kaydının olması ve herkese bulaştığı halde hala elini kolunu sallayarak dışarıda geziyor olmadı tepki toplamıştı. Savcı daha fazla dayanamadı ve gözaltı işlemi için talimatı verdi. Sosyal medya’da bazı kişiler bu adamın sadece hasta olduğunu ve tedavi edilmesi gerektiğini savunurken karşı taraf ise tamamen sağlıklı ve ne yaptığını bilen terbiyesiz bir adam olduğunu söylediler.

jpg 20230107 012531 0000

Sinan Sardoğan yaptıklarını neden yaptığını soran Müge Anlı’ya cevap olarak “Bana ayıp taktılar, bana ayıp takanın avradına da namusuna da” demişti.

Sizce Suçlu Mu, Suçsuz Mu Yorum Olarak Belirtebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.